Home » Zoznam vodáckych inštruktorov

Zoznam vodáckych inštruktorov

Zoznam inštruktorov vodnej turistiky – 1.4.2016

 

 

Povodie Dunaja (Morava):

 

Čajagi Martin              III.       Bratislava

Filustková Zuzana       I.          Bratislava

Hnatevičová Lea         I.          Bratislava

Olejár Adam                III.       Senica

Stračár Vladimír          III.       Bratislava

 

Povodie Hrona:

 

Baran Jaroslav III.       Hliník nad Hronom

 

Povodie Váhu (Orava, Belá):

 

Povodie Hornádu (Hnilec, Torysa):

 

Bugorčík Branko         III.       Košice

Bugorčíková Danka    I.          Košice

Cechlár Ladislav         III.       Trebejov

Cechlár Michal            II,         Trebejov

Cechlárová Katarína    III.       Trebejov

Dudičová Michala       III.       Prešov

Grajcár Martin I.          Košice

Kacvinský Štefan        I.          Košice

Kaprál Imrich              II.         Sokoľ

Kolár Miloš                 I.          Prešov

Koštenský Ľuboš        III.       Košice

Koštenský Lukáš         III.       Košice

Kovalík Martin            I.          Prešov

Ligus Slavomír            III.       Prešov

Ligus Vladinír             III.       Prešov

Pataki Peter                 I.          Košice

Petruška Peter              I.          Bartošovce

Pirický Adam              I.          Košice

Pirický Peter                III.       Košice

Polák Daniel                I.          Prešov

Repka Matej                I.          Prešov

Šemelák František       I.          Košice

Šimčáková Jana           I.          Košice

 

Povodie Popradu (Dunajec):

 

Čupka Jozef                I.          Červený Kláštor

Gacík Milan                III.       Tatranská Lomnica

Dlouhý Ivan                I.          Spišská Stará Ves

Gánovsky Martin        II.         Gerlachov

Gánovsky Martin ml.  I.          Gerlachov

Hanus Ján                    I.          Tatranská Lomnica

Kuc Drahomír             II.         Červený Kláštor

Šebest Martin              III.       Poprad

Šebest Marko              I.          Poprad

Torbík Matúš               I.          Stará Ľubovňa