Bleskovky »

29. apríla 2019 – 16:42

pri Permone
V roku 2019 sa uskutoční už 47. ročník akcie Jarný splav Tatranských riek (predtým – Plavba víťazstva), ktorý sa zvyčajne koná za príjemného jarného počasia na riečkach naplnených topiacim sa tatranským snehom.
Dátum: 4. – 5. 5. 2019 (sobota, nedeľa) Usporiadateľ: Vodácky oddiel TJ Slávia UPJŠ Košice Miesto: Vysoké a Nízke Tatry a okolie, rieky Belá, …

Read the full story »
2017
2016
2015
2014
2013
Home » 2015, Bleskovky

Jesenné stretnutie vodákov – Trangoška 27-29.11.2015

Submitted by on 4. novembra 2015 – 11:34

Ahojte vodáci!

Jesenné stretnutie priaznivcov vodnej turistiky sa blíži. Uskutoční sa termíne, ktorý bol navrhnutý vlani a je v celoslovenskom kalendári na rok 2015, tedamve_kalna

                v dňoch 27.-29.11.2015 na Chate Trangoška v Nízkych Tatrách pod Chopkom.

Počas tohto stretnutia si prehliadneme filmy a zaujímavé zábery z vodáckych akcií, ktoré dúfam donesiete so sebou, aby ich mohli vidieť aj iní.  V sobotu cez deň podnikneme obľúbené túry napr. na Chatu M.R.Štefánika, Chopok či Ďumbier.  Tiež sa porozprávame o problematike VT na Slovensku aj o plánoch do budúcna, preto si pripravte príspevky vopred a konkrétne, aby sme to stihli prebrať.    Jedná sa hlavne o aktualizáciu adresára klubov a oddielov ale aj o jednotlivcov, ktorí sú v oddieloch iných presunových prostriedkov ale na vodu chodia splavovať príležitostne s inými vodákmi, tiež o  evidenciu cvičiteľov a inštruktorov VT, pretože KST má obnovenú akreditáciu na školenia a budú sa vymieňať preukazy. Vo svojom okolí sa snažte tieto údaje zistiť a doneste ich so sebou. Tiež ak si myslíte, že by si niekto z Vášho okolia zaslúžil niektoré z ocenení KST za dlhoročný podiel na činnosti VT,  pripomeňte nám to , aby sme to mohli navrhnúť na VV KST. Doneste so sebou tiež svoje preukazy KST, inštruktorské a cvičiteľské.

 

Zároveň piatok poobede a v nedeľu dopoludnia zasadne aj sekcia VT KST, ktorá potom zhrnie pripomienky a poznatky do zápisnice, ktorú pošle na ústredie, aby sa VV mohol pripomienkami neskôr zaoberať.

 

Aby sme mohli zaistiť ubytovanie pre všetkých, prihláste sa čo najskôr na moju mailovú adresu: jozosoffa [zavinac] gmail [bodka] com, alebo telefonicky na mob. 0903638619.

 

Upozornenie:

Ubytovanie s polopenziou , (na vlastné  alebo klubové náklady), stojí  18.-€ za osobu a noc,(po zľave), začiatok v piatok po obede a ukončenie v nedeľu poobede.

 

Tešíme sa na stretnutie.

 

Košice 1.11.2015

 

Šoffa Jozef, predseda SVT KST